Malba akrylem

Kód: 90
4 200 Kč
Skladem

Lektor Zdeněk Daniel Vás provede jednotlivými fázemi postupu při malbě akrylovými barvami. Proč právě Akryl? Protože rychle schne a lze s ním napodobit tradiční styly a techniky jako je olej, akvarel i kvaš, je stabilní, pružný a světlostálý, díky výzkumu se neustále zvyšuje škála pigmentů a narůstá škála médií!

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MALBA AKRYLEM - „Malování se Zdendou“
 
Lektor: Zdeněk Daniel
 

 

 

Co můžete očekávat od kurzu? Prozkoumáte základní postupy při malbě akrylovými barvami. Naučíte se zvolit vhodný formát k vašemu záměru, vybrat podkladový materiál a připravit jej na samotnou malbu. Lektor vám pomůže s výběrem štětců, barev a odstínů. Jak správně uspořádat malovanou plochu, poradit si s kompozicí a jaký zvolit postup práce? S tím vším vám pomůže náš milý lektor, který vám bude k ruce při vaší vlastní práci.


  • 15 lekcí po dvou hodinách
  • Štětce a barvy si studenti pořizují vlastní, dle konzultace s lektorem. Ostatní pomůcky a materiály jsou v ceně kurzu.
  • pondělí 19:00 - 21:00 (volno)
  • kapacita kurzu min. 3 studenti, max 10 studentů
  • První lekci můžete využít zdarma jako ukázkovou. Kurzovné se platí nejpozději před začátkem 2.lekce.
  • Kompenzujeme dvě omluvené lekce poukázkou na akci "Otevřený ateliér". Více zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení