Malířské sympozium

Kód: 165
950 Kč
Skladem

Letošní podzimní semestr 2022 chceme zahájit novou unikátní akcí, a to MALÍŘSKÝM SYMPOZIEM pro amatérské tvůrce. Je to společné celodenní malování v parčíku naproti ateliéru nebo uvnitř v učebně. Přihlášení malíři se sejdou v ateliéru a "utkají se" v malířském klání. Tématem bude lidská figura, kterou budou moci nastudovat na živém modelu. Určí si svůj vlastní malířský styl a techniku. Druhý den se bude konat společná vernisáž vzniklých děl, které ohodnotíme cenou diváků. Součástí akce bude i doprovodný program pro dospělé a děti.

Termín: 10. - 11.9. 2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Letošní podzimní semestr chceme zahájit novou unikátní akcí. Pořádáme MALÍŘSKÉ SYMPOZIUM pro amatérské malíře!

Jedná se o celodenní malířské klání. Zvoleným malířským stylem (např. expresionismus, kubismus, surrealismus, atp.)  zpracuje účastník sympozia téma Lidské figury. Malířská technika je libovolná (akryl, akvarel,suchý pastel, olejový pastel, olej).

Čeká vás 9 hodin malování v parku nebo za nepříznivého počasí uvnitř ateliéru, kdy si můžete zkusit ztvárnit figuru svým oblíbeným malířským stylem!  K dispozici bude materiál (štětce, stojany, barvy a plátno/akvarelový papír) a na úvodní část dne také modelka.

 

Postaráme se také:

*o vaše bříška – oběd a občerstvení v ceně!

*o vaše děti, příbuzné, kolemjdoucí  – k dispozici bude za drobný poplatek doprovodný výtvarný program pro děti i dospělé a možnost skicování (modelka nebo zátiší).

* o váš rozvoj – během sympozia bude možnost konzultace s lektorem

*o zábavu - na sobotu večer v rámci Sympozia chystáme překvapení

To vše okořeníme soutěžním kláním –  Kdo vyhraje cenu diváků? A kdo tu ateliérovou?

A vše završíme závěrečnou nedělní vernisáží!

 

Sobota 10.9.

 9:00 zadání a příprava

10:00-12:00 studijní kresba modelky

Oběd

12:30 -18:00  volná práce na obraze

Neděle 11.9.

10:00-12:00  vernisáž a vyhlášení divácké ceny

 

Kapacita 20 účastníků.

 

Těšíme se na vaše malby!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení