Modelování a keramika

Kód: 135
Neohodnoceno
200 Kč
Skladem

Modelování a keramika - otevřená lekce s Kateřinou Kopečkovou. Obsah lekce je zaměřený na práci s keramickou hlínou, ať už hravou formou nebo studijní. Vhodné například jako příprava na talentové zkoušky nebo i pro rodiče s malými dětmi. Návštěva může být jednorázová.

Do poznámky prosím uveďte, na které datum plánujete svoji návštěvu. Děkujeme

Pozn.: V případě neuskutečnění lekcí z důvodu protiepidemiologických nařízení vlády se kurzovné převádí na jiné služby ateliéru. Děkujeme za pochopení. Více ve všeobecné podmínky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MODELOVÁNÍ A KERAMIKA

Otevřená lekce keramiky a modelování pro každého bez rozdílu věku a zkušeností. Lektorka nabízí témata ke zpracování, vysvětluje techniku a podporuje vytváření vlastních návrhů. Keramickou hlínu je možné i vypálit a využít pro užitkové předměty. K dispozici je i široká škála různých technik barvení keramiky. Můžete přijít jen jednou, nebo i pravidelně. Vytvořené výrobky vám můžou schnout v ateliéru do vaší příští návštěvy, kde si je třeba doladíte a vybrousíte. Po vypálení můžete znovu přijít a výrobky si nabarvit. Po domluvě je možné experimentovat s různými technikami vytváření i barvení keramiky. Lze si také vyzkoušet tvorbu hliněné busty.

Termín: každý čtvrtek od 16:30 do 18:30

Prosíme o zakoupení vstupenky předem. Lekce se koná v případě účasti alespoň 2 lidí!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení