Ostatní akce

Otevřený ateliér
Každý pátek v čase 17:00-22:00

Můžete pracovat na svých vlastních tématech, na obrazech, co jste nestihli dokončit v rámci svých kurzů, můžete si zde popovídat s přáteli, nasát atmosféru, připravovat se na talentovky, tvořit v klidu bez povinností všedního světa a sáhnout po libovolné technice. K dispozici budou stojany, stoly, základní vybavení a předpřipravená témata. 

Copy of Noční Ateliér

Na akci je jednotné vstupné 200Kč
Registrace předem není nutná


 

Tvurci socharstci

Tvůrčí sochařství
Každý čtvrtek v čase 16:30-18:00

Práce s keramickou hlínou, sádrou, dřevem a dalšími materiály je výbornou příležitostí pro společnou tvůrčí činnost rodiče a dítěte. Ať už tvoří každý své dílo, nebo společnou věc, je to čas, který je oba sbližuje. Program lekce je velmi volný a individuální. Lektorka nabízí témata ke zpracování, vysvětluje techniku a podporuje vytváření vlastních návrhů. Keramickou hlínu je možné i vypálit a využít pro užitkové předměty. Pro práci se dřevem máme kvalitní dlátka.

Na akci je jednotné vstupné 200Kč
Registrace předem není nutná


 

Večer na téma

Večer na Téma..
Každý čtvrtek v čase 19:00-21:30

Adam Windsor si pro vás připraví nahlédnutí na různou problematiku v kresbě nebo malbě. Může to být perspektiva, důležitost tónu, zjednodušení v kresbě, kompozice nebo cokoliv jiného. Aktuální téma se dozvíte vždy na našem webu, sociálních sítích nebo u lektora. Témata na sebe nenavazují. Vhodné pro jednorázovou návštěvu. Rezervace není nutná, prostě přijďte :)

Vstupné 200,- Kč
Registrace předem není nutná

16.9. 2021 - Večer na téma... Základy kresby - od držení tužky k uměleckému dílu


 

Ostatní aktivity Ateliéru TUBA

   #podportubu

Roušky s logem #protubu

Limitovaná edice krásných textilních roušek s nanofiltry, kamínky Swarovski, naším logem, v několika barvách a velikostech. Nákupem přispějete 100Kč na chod a rekonstrukci ateliéru TUBA. Děkujeme.

Magnetky a odznaky #protubu

Autorská tvorba na magnetkách a odznáčkách od Jana T. Mastika a ostatních členů ateliéru. Nákupem přispějete 50Kč na chod a rekonstrukci ateliéru TUBA.

 

rouškarouška detskamagnetkyodznaky