Otevřený ateliér

OTEVŘENÝ ATELIÉR

jednorázové lekce

 

Pokud si chcete vyzkoušet kresbu, malbu a další tvorbu, ale nechcete chodit pravidelně, můžete využít našich jednorázových lekcí, které na sebe nenavazují a jsou určené pro začátečníky i pokročilé. Lektor zde přistupuje ke každému individuálně a může pak doporučit vhodný kurz pro další váš rozvoj. Máme nabídku lekcí pro děti i pro dospělé, každý ČTVRTEK a PÁTEK. Na lekce se přihlašujete na našem e-shopu, kde rovnou i lekci zaplatíte.

Nově nabízíme i KERAMICKÉ LEKCE ve spřáteleném Ateliéru Vočko.

Pro systematickou práci a cílený rozvoj vašich dovedností zvolte některý z našich semestrálních kurzů

 

PODZIMNÍ SEMESTR 2022

Aktuální nabídka:

 

 

 

 24

Vstupné zde

26

Vstupné zde

25

Vstupné zde


CELÝ PROGRAM:

Otevřený ateliér na web

Vstupné zde

Otevřený ateliér na web_1

Vstupné zde

 Otevřený ateliér na web(2)

Vstupné zde

  • Keramický program se koná v Ateliéru Vočko, který se nachází v ulici Hrazená 76 (to je naproti Plauditu, vedle Vokna), mapa zde.
  • Můžete si přijít vytvořit i cokoli jiného, než je zrovna na programu. Lektorka vám ráda poradí, jak na to.
  • Program je určený pro dospělé a děti (u dětí do 4 let je nutný dospělý doprovod, tento doprovod tvoří s dítětem, ale neplatí vstupné)
  • Veškeré materiály (keramická hlína, glazury, engoby a další) a pomůcky jsou v ceně vstupného.
  • Pokud si nestihnete váš výrobek dokončit během vaší lekce, nebo budete chtít přijít si výrobek po přežahu (první pálení) nabarvit, můžete přijít jakýkoli další pátek. Na našem e-shopu pak zvolte možnost "Keramika-dodělávky" a doplňte do poznámky datum. Účtujeme si pak poplatek 100,-Kč/30 min., který vybíráme v hotovosti na místě.
  • Vypálený výrobek si můžete vyzvednout některý pátek v Ateliéru Vočko, jakmile vám dáme vědět, že už je pro vás připravený. Výrobky pálíme, jakmile jsou k výpalu připravené (dobře vyschlé, očištěné, popřípadě nabarvené) a jakmile naplníme celou pec. Nedá se tedy přesně určit termín vyzvednutí, ale bývá to 3-6 týdnů od lekce. Můžeme se případně i individuálně domluvit jinak. Před Vánoci se snažíme, aby všechny výrobky byly do Štědrého dne hotové.

 

  • Na jednotlivé porgramy je potřeba si zakoupit vstupné nejpozději 24 hodin předem zde
  • Programy se konají při účasti minimálně 2 účastníků. O případném zrušení programu vás informujeme e-mailem nejpozději 24 hodin předem nebo v krajních případech později telefonem. Peníze za vstupné pak vracíme zpět v plné výši.
  • Pokud jste na program přihlášení a nemůžete se dostavit, prosíme o včasnou omluvu. Peníze vám pak vrátíme zpět. Při neomluvené neúčasti se peníze nevrací. Děkujeme za pochopení