Portrét a figura

4 800 Kč
Skladem

Toužíte po tom naučit se nakreslit portrét či celou lidskou postavu? Myslíte, že je to příliš těžké? S námi se to naučíte již za 15 lekcí a nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo pokročilí.

Všechny kurzy začínají v jarním semestru v týdnu od 5.2. 2024. Do kurzu se ale dá připojit i v průběhu.

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PORTRÉT a FIGURA

Lektor: Zuzana Pitnerová

V tomto kurzu svoje kresebné síly zaměříme na trénink zachycení lidské tváře a postavy. Vyzkoušíme si lineární kresbu, proporce, stínování, práci s kontrastem, perspektivu, usazování do formátu a další věci s tím spojené. Cílem je osahat si a posunout  kresbu portrétu a figury.

První půli semestru se budeme věnovat portrétu, druhou půlku figuře. Budeme mít k dispozici busty, předlohy, ale i živé modely, které budeme využívat i pro akty (kurz je z tohoto důvodu věkově omezen, a to od 15 let).

 

Výstupem by měl být (alespoň) jeden propracovaný portrét a jedna studie těla. A spousta skic a cvičeníček.

 

Záležet bude na individuálních požadavcích ale i schopnostech a píli kurzistů, cílem je také příjemně strávit společný čas nad kresbou (potažmo malbou).

 

  • Délka lekce: 120 min, 1x týdně
  • úterý od 16:30 do 18:30 (volno)
  • Počet lekcí v kurzu: 15
  • Kapacita kurzu min 3 studenti, max 10 studentů
  • pro dospělé a mládež od 15 let! (součástí kurzu je kresba podle nahého modelu)
  • První lekci můžete využít zdarma jako ukázkovou. Kurz si objednejte zde na e-shopu a zaslané údaje k platbě využijte, až když se rozhodnete kurz absolvovat, tedy nejpozději před začátkem 2.lekce.
  • Kompenzujeme dvě omluvené lekce poukázkami na akci "Otevřený ateliér". Více zde.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 7.2.2024
Semestrální kurz zaměřený na portrét a figuru byl pro mě velice přínosný. Oprášila jsem staré a dávno zapomenuté znalosti a přiučila se parádním novým trikům. Pracovali jsme hlavně tužkou a uhlem, ale skvělá lektorka Zuzka nás rozhodně nelimitovala v technice ani materiálech. Naopak! Moc oceňuji její nápady a snahu pravidelně přinášet nové podněty. Ač zdánlivě "přísná" disciplína, Zuzka dokázala, že se dá pojmout překvapivě hravě. Velký dík také za vždy přátelský, trpělivý a podpůrný přístup