Výtvarné léto

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY pro děti 5-11 let

ART CAMP pro mládež 12 – 18 let

NOČNÍ ATELIÉR pro dospělé – přednáška, promítání, beseda, volná tvorba

OTEVŘENÝ ATELIÉR – každý pátek volné tvoření od 17 do 22 hod

PLENÉRY A WORKSHOPY

 

Po celý červenec a srpen budou v Ateliéru Tuba probíhat výtvarné akce. Pro děti od 5 do 11 let máme nachystané dva PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY. Mládež od 12 do 18 let se může zúčastnit vůbec prvního ročníku příměstského tábora ART CAMP, který je zaměřen na využití výtvarné tvorby v profesní dráze. Každý den jiný lektor, každý den jiná exkurze, každý den vhled do jednoho oboru výtvarné tvorby.

 

tabory atelier tuba

 

Čtvrteční večery budou věnovány dospělým. Akce nazvaná NOČNÍ ATELIÉR v sobě zahrnuje odbornou přednášku na vybrané téma, promítání filmu o životě významného umělce, besedu nad výtvarnou problematikou a možnost vlastní volné tvorby.

Tradičně ponecháme každý pátek OTEVŘENÝ ATELIÉR pro kohokoli, kdo hledá místo i materiálové zázemí pro svou vlastní tvorbu. Za jednorázové vstupné (200,-Kč/ 5 hodin) si můžete pracovat na svých obrazech, přijít s dětmi a nechat je tvořit v přizpůsobeném prostředí, vychutnat si kávu i jiné občerstvení v naší „kavárně“.

Pravidelně vypisujeme po celé léto termíny WORKSHOPŮ a PLENÉRŮ. Ať už budete tvořit v ateliéru, nebo malovat venku v přírodě, určitě zažijete skvělou atmosféru plnou pohody a tvůrčího zapálení.

 

NOČNÍ ATELIÉR

Akce, která zve širokou veřejnost na kulturní tematické večery s výtvarným uměním. Součástí je přednáška odborníka na vybrané téma ze světa umění, promítání filmu o významných umělcích, beseda a volná tvorba účastníků. 

 

Program večera:

Velká učebna

Malá učebna

 1. Úvodní přivítání (19:00)

 2. Přednáška (19:15 – 20:15)

Volná tvorba účastníků

 3. Promítání filmu (20:30 – 22:00)

 4. Diskuse a beseda

 5. Rozloučení (23:30)


Přednášející:  Ing.Arch. Adam Windsor, Mgr. Kateřina Kopečková, Jan Mastik

(O přednášejících se více dozvíte v tomto článku).

Výstřižek letni atak