Art camp

3 600 Kč
Skladem

ART CAMP 2024 - příměstský tábor pro teenagery (12-16 let)

termín: 8. - 12.7. 2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

ART CAMP pro teenagery (12-16 let)

Termín: 8. - 12.7. 2024 

Každý den jedinečný umělecký program, každý den jiný odborník na dané téma, každý den zajímavá exkurze. Jak aplikovat výtvarnou tvorbu do praxe? Jak svoje hobby proměnit v povolání? Inspirace, motivace i zdokonalení vlastní tvorby.

Pětidenní docházkový tábor s programem od 9:00 do 16:00, včetně oběda. Vhodné pro starší děti se zájmem o výtvarné umění, kteří začínají hledat cestu, jak svůj zájem a nadání uplatnit v budoucím studiu i profesním životě.

V průběhu každého dne tráví děti část programu vlastní tvorbou a část exkurzí do ateliérů, studií či galerií. Na závěr pořádáme výstavu prací vzniklých na táboře.

 

Program:

Letošní ročník se budeme zabývat těmito výtvarnými obory: grafický design, fotografie (luminografie), animace a výstavnictví. Nebudou chybět ani tradiční výtvarné techniky: kresba, malba a sochařství, které jsou nezbytnou dovedností pro všechny uchazeče o studium výtvarných škol.

Podrobnější popis jednotlivých programů a video-upoutávky od samotných lektorů sledujte na našich sociálních sítích.

 

Počet dětí: 6-20

cena: 3600,- Kč

- v ceně je celodenní výtvarný program, dopolední svačina, oběd, jízdné, vstupné, veškeré materiály a pomůcky

- účastníci budou sebou potřebovat batoh s vlastní (odpolední) svačinou a pitím, které se budou hodit na exkurze a práci v plenéru

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: