Obrazy a káva, ta nejlepší kombinace

Obrazy a dobrá káva, to jde odjakživa skvěle k sobě. Vychutnat si jedinečnou vůni a chuť, přitom se kochat, tak právě tuto pohodu vám chceme dopřát. Náš Ateliér TUBA a Liberecká pražírna uzavřeli spolupráci a vy se můžete těšit na benefity, které z toho plynou.

ateliér TUBA Liberecká pražírna 

Tím hlavním je exklusivní možnost vystavovat své obrazy přímo v nově přestěhované pražírně v Rumunské ulici 43, jen pár kroků od našeho ateliéru.

A co by to bylo za výstavu bez vernisáže. Do pražírny by se bohužel větší společnost nevešla, ale vymysleli jsme řešení, vernisáž si můžete připravit v Tubě. Pro tuto příležitost jsme vyhradili nedělní večery. Po slavnostním zahájení se obrazy přemístí z ateliéru do pražírny, kde je budou moci návštěvníci obdivovat dalších pár týdnů.

"Zastavte se na espresso! Nečekejte však anonymní síť obchodů s kávou, kterou najdete v každém větším městě. Jsme pražírna s tváří a příběhem. Vize konkrétního člověka. Jsme splněný sen o smysluplném podnikání. Těším se na Vás váš Ondřej".

Jako první vystavují v minigalerii Liberecké pražírny Stanislav Absolon a Adam Windsor. Přijďte.

Kdo za tímto skvělým projektem stojí a je hlavní kontaktní osobou? Kdo jiný než náš Stanislav Absolon aka Staník von Rochlitz kurátor. Jste-li naším studentem nebo lektorem, můžete si zdarma u něj zamluvit svůj termín a vymyslet podrobnosti vaší výstavy. Kontakt tel: 608 074 124, email: ateliertubalbc@gmail.com.

A jaké další výhody nám přátelství s mecenášem Libereckého umění Ondřejem a jeho pražírnou přinese? To se dozvíte zase příště. Do budoucna toho je v plánu totiž víc.

Adresy, které by vás mohly zajímat:
Liberecká pražírna web, instagram a facebook.

adam windsor stanislav absolon

 

Za Ateliér TUBA, z.ú., Barča Langerová

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení