Kurz abstrakce

4 500 Kč
Skladem
Kurz
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Baví vás abstrakce? Chcete přijít jak na to, aby výsledný obraz vypadal dobře? Pak je tento kurz právě pro vás.

Zápis do podzimního semestru 2024 začne 1.června. Aktuálně ještě dobíhají kurzy v jarním semestru a po dohodě si lze lekci vyzkoušet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurz ABSTRAKCE

Lektor: Veronika Kopečná

 

Abstrakce nejsou jen ledabyle cáknuté barvy na papír. Aby to na obraze fungovalo, chce to znát jisté zákonitosti, rozumět práci s barvou, umět i realistickou kresbu a v neposlední řadě mít hodně odzkoušeno. To vám přesně nabízíme v tomto semestrálním kurzu.

Vydejte se s námi na cestu k abstrakci, která povede skrz zachycení reality. Abychom mohli realitu abstrahovat, musíme jí umět nejprve zachytit. A tak začneme základy realistické kresby a malby. Pak si zusíme míchání barev, základy kompozice a perspektivu. To vše bude směřovat k abstrakci.

Během 15 lekcí si osvojíte nejrůznější moderní techniky, od pouringu, akvarelu, akrylu až po koláže. Nakonec budete skvěle připraveni najít si svůj vlastní osobitý styl malby.

 

  • počet lekcí: 15 lekcí, délka lekce: 120 min
  • středa 12:00 - 14:00 (volno)
  • kapacita kurzu min 3 studenti, max. 8 studentů
  • První lekci můžete využít zdarma jako ukázkovou. Kurz si objednejte zde na e-shopu a zaslané údaje k platbě využijte, až když se rozhodnete kurz absolvovat, tedy nejpozději před začátkem 2.lekce.
  • Kompenzujeme dvě omluvené lekce poukázkami na akci "Otevřený ateliér". Více zde.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: