Teambuilding

1 000 Kč
Skladem

Firemní akce a teambuildingy v tvůrčí atmosféře, pro 5-20 lidí, s výtvarným programem na míru.

Konečná cena závisí na počtu účastníků a konkrétním programu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEAMBUILDING - soukromá lekce kresby, malby, keramiky

Soukromé lekce lze uspořádat v ateliéru pro 5-20 lidí v době, kdy není ateliér obsazen pravidelnými akcemi. Termín se domlouvá individuálně také dle možností lektora. K dispozici vám bude i kuchyňka, kde si lze zakoupit naše občerstvení, anebo si přinést vlastní. Délka lekce je 2 hodiny. Po dohodě lze tento čas mírně upravit. Obsah lekce můžeme přizpůsobit na míru, nebo vám nabídnout již připravené programy:

 

REALISTICKÁ KRESBA

- Vyzkoušejte si kresbu podle tištěné předlohy. Pracuje se u stolů, k dispozici jsou přírodní i umělé uhly, tužky, pastelky, pastely a další pomůcky. Jako předloha můžou sloužit fotografie a obrázky, které po domluvě lektorka nachystá. Můžete si zvolit téma spojené s vaší firmou, společnou zálibou, nebo vybrat univerzální motivy: portrét, různorodé předměty, budovy, atd. Kresbu zvládne i úplný začátečník. Lektorka vše pečlivě vysvětluje a vede vaše kroky. Nudit se nebudou ani pokročilejší tvůrci, kteří už mají s kresbou zkušenosti. Lektorka se věnuje každému individuálně a každý si postupuje dle svého tempa. Pro podpoření týmového ducha lze zvolit společné téma, anebo zpracovat obraz jako skládačku, kdy každý nakreslí jeden dílek.

ZÁKLADY KRESBY A MALBY

- tento program nabízí kresbu a malbu u malířských stojanů. Lektorka vám vysvětlí základní principy, jak nakreslit předmět, který vidím před sebou. Začne se od jednoduchých předmětů a zkusí se i složitější zátiší. Záleží na chuti. Kromě kresebných technik se probere i malba akrylovými barvami. Tyto základní techniky zvládne opravdu každý a první úspěšné krůčky vedou k pocitu uspokojení a kompetentnosti. Budete se cítit jako opravdoví malíři. Zkušenější tvůrci si jistě rádi zopakují základy, anebo si zvolí pro sebe obtížnější zadání. Je možné přizvat k tvorbě i modelku/modela a vyzkoušet si kresbu portrétu nebo celé postavy.

ABSTRAKTNÍ MALBA

- to je čistá radost z tvorby! U tohoto programu jde hlavně o zážitek, hru a experiment. Lektorka vám pomocí dílčích úkolů pomůže objevit krásu barevných skvrn a tahů, tvorbu, která otvírá mysl a uvolňuje ducha. Jde povětšinou o týmovou práci, kdy se maluje, cáká, roztírá na jeden velký společný papír. V další části ale pracuje každý zvlášť na svém díle. Ani u tohoto programu není potřeba předchozích malířských zkušeností. Kdo je má, budou mu výhodou, anebo brzdou, co bude potřeba odbrzdit...

KERAMIKA

- kdo by neměl rád patlání v hlíně? Práce s keramickou hlínou je nejdostupnější technikou pro všechny generace i úrovně dovedností. Lektorka vám vysvětlí základní principy a nabídne několik návodů na konkrétní výrobky z hlíny, jako třeba: hrníčky, misky, vázy, ozdobičky, a další. Po dokončení práce zůstanou výrobky u nás v ateliéru k proschnutí a vypálení v keramické peci. Asi po týdnu si je pak můžete v ateliéru vyzvednout.

HLINĚNÁ BUSTA

 - zkuste si vymodelovat hlavu z hlíny! Ač se to může zdát nemožné, i úplnému začátečníkovi se to nakonec podaří. Náš lektor vám ukáže, jak vymodelovat jednotlivé části obličeje, pohlídat proporce a neztratit hlavu, když se "hlava" hnedka nedaří. Hotovou bustu si lze hned odnést domů a až tam si ji nechat uschnout. Busty se v keramické peci nevypalují. Co takhle zkusit vymodelovat hlavu vašeho kolegy či šéfa? A když to nepůjde realisticky, proč si nepohrát s karikaturami? Pracuje se u jednoho velkého stolu, kde je možné vést konverzaci i modelovat zároveň.

 

Délka lekce: 2 hodiny

Počet účastníků: 5-20 (při počtu nad 10 lidí se účastníci rozdělí do dvou skupin a každá skupina je v jiné učebně)

Cena: 400-500,- Kč/os dle výtvarného materiálu, který bude k lekci potřeba (po domluvě konkrétní podoby lekce vám bude cena upřesněna)

Záloha: 1000,- Kč (platí se předem na účet a je možné ji vrátit dva dny před konáním akce. Při pozdějším stornu se záloha nevrací. Zbytek ceny lze doplatit až na místě v hotovosti dle skutečného počtu účastníků.)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: