Volná malba

4 200 Kč
Skladem

Malba je radost a lehkost. O tom vás přesvědčí náš milý lektor Zdeněk Daniel, malíř a architekt. Ať už chcete malovat podle předlohy, nebo podle své fantazie, není to problém. Každý si hledá svoji cestu, zkouší různé techniky malby a inspiruje se od lektora i ostatních studentů. Dejte si k malování skleničku a načerpejte atmosféru povznášející vašeho tvůrčího ducha.

Vhodné pro dospělé i děti starší 12 let, začátečníky i pokročilé.

Zápis do podzimního semestru 2024 začne 1.června. Aktuálně ještě dobíhají kurzy v jarním semestru a po dohodě si lze lekci vyzkoušet.

 

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VOLNÁ MALBA - „Malování se Zdendou“
 
Lektor: Zdeněk Daniel
 

 

Co můžete očekávat od kurzu? Prozkoumáte základní postupy při malbě akrylovými barvami. Naučíte se zvolit vhodný formát k vašemu záměru, vybrat podkladový materiál a připravit jej na samotnou malbu. Lektor vám pomůže s výběrem štětců, barev a odstínů. Jak správně uspořádat malovanou plochu, poradit si s kompozicí a jaký zvolit postup práce? S tím vším vám pomůže náš milý lektor, který vám bude k ruce při vaší vlastní práci.

Tento kurz je velmi individuální a nechává své účastníky, aby si našli vlastní cestu a malířské pojetí. Zatímco jeden maluje připravené zátiší, druhý kopíruje natištěnou předlohu, tak třetí se oddává malbě dle vlastní fantazie. Pracuje se hlavně s akrylovými barvami, které jsou vhodné pro začátky s malbou, ale uspokojí i zkušené malíře. Vyzkoušíme i další média jako pastel a akvarel. Nemalujeme jen štetci, ale i malířskými špachtlemi a akrylovými fixy. Malovat se ale dá i rukama. Vyzkoušíte to? ;)


  • 15 lekcí po dvou hodinách
  • Štětce a barvy si studenti pořizují vlastní, dle konzultace s lektorem. Ostatní pomůcky a materiály jsou v ceně kurzu.
  • pondělí 19:00 - 21:00 (volno)
  • kapacita kurzu min. 3 studenti, max 10 studentů
  • První lekci můžete využít zdarma jako ukázkovou. Kurzovné se platí nejpozději před začátkem 2.lekce.
  • Kompenzujeme dvě omluvené lekce poukázkou na akci "Otevřený ateliér". Více zde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: