Základy kresby a malby

Kód: 87
Neohodnoceno
4 050 Kč
Skladem

Začni kreslit! Začni Malovat! Začni se radovat! Kurz vhodný pro úplné začátky s kresbou a malbou.

Kurz je v jarním semestru 2022 již obsazen. Prosím využijte individuálních lekcí či víkendových workshopů a v červenci se můžete přihlásit na podzimní semestr 2022. Děkujeme za pochopení

Pozn.: V případě neuskutečnění lekcí z důvodu protiepidemiologických nařízení vlády se kurzovné převádí na jiné služby ateliéru. Děkujeme za pochopení. Více ve všeobecné podmínky.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZÁKLADY KRESBY A MALBY - ELIŠKA HAMAJDOVÁ
 
 
Na kurzu projdeme základy kresby, naučíme se vnímat perspektivu a kompozici v praxi, vyzkoušíme si stínování tužkou i uhlem, zjistíme, co je tón, valér a kontrast. V polovině semestru začneme malovat akrylovými barvami, dozvíme se vše o teorii barev, vytvoříme si chromatický kruh, nejcennější pomůcku každého výtvarníka. Vyvrcholením naší studijní cesty bude plnohodnotný obraz, který Vám bude dělat radost.
 
Kurz je určen pro úplné začátečníky, pod vedením malířky BcA. Elišky Hamajdové, jeho splnění je podmínkou pro kurz akrylové malby.
 
  • počet lekcí: 15 lekcí, délka lekce: 120 min
  • úterý od 16:30, rozvrh zde
  • cena kurzu 4 050,- Kč (135,- Kč/hod)
  • kapacita kurzu min 3 studenti, max. 8 studentů
  • První lekci můžete využít zdarma jako ukázkovou. Kurzovné se platí nejpozději před začátkem 2.lekce
  • Kompenzujeme dvě omluvené lekce poukázkou na akci "Otevřený ateliér". Více zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení