Workshop pro rodiče s dětmi: Lapače snů

Workshop pro rodiče s dětmi: Lapače snů

Lapač snů zachytí dobré sny a nechá je po peříčkách sklouznout do hlavy dítěte, zlé sny se v pavučince lapače zamotají a k dítěti se nedostanou. Ráno je potom spálí sluneční paprsky a odvane vítr. Anebo je to jen pěkná ozdůbka, na kterou se bude dítě rádo koukat. Každopádně ten vlastnoručně vyrobený lapač je určitě ten nejlepší.

 

Čas: neděle 27.2.2022 15:00 - 18:00 (výtvarná aktivita nemusí trvat celé 3 hodiny, a tak je možno na workshop dorazit i později a odejít dříve, dle vaší potřeby)

Cena: 490,- Kč (jednotlivec nebo dvojice rodič + 1 dítě, každé další dítě +50,- Kč), včetně všech materiálů a vybavení.

Výhodnější cena: 400,- Kč v případě, že si pořídíte poukaz na 4 workshopy pro rodiče s dětmi zde

Pro koho: pro dospělé a děti ve věku přibližně od 5 let (hranice je spíše orientační), děti do 12 let pouze s dospělým doprovodem

Co mít s sebou: Na tento workshop nepotřebujete s sebou nic speciálního, stačí chuť si něco vyrobit. Pokud máte ovšem doma nějaká peříčka, nasbíraná na procházkách či korálky, které pro vás něco znamenají, vezměte je s sebou a do lapače je zapracujeme.

Přihlašování: zde

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení