Kresba a malba (12-18 let)

Kód: 75/KRE
4 500 Kč
Skladem
Kurz
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Baví tě komiks? Chtěl by sis nakreslit ten svůj, ale nevíš, jak na to? Víš, že kresba ti pomůže stát se třeba designérem? A co takhle namalovat si vlastní portrét... Že to nezvládneš? Na to není potřeba žádný velký talent... jen chuť se do toho pustit!

Tento kurz je určený pro věkovou skupinu 12 až 18 let. Pro dospělé máme podobně laděný kurz Základy kresby a malby.

Kurzy v jarním semestru začínají od 6.2.2023. Můžeš se ale připojit i v průběhu kurzů, pokud je tam ještě volné místo. Pro info napiš na ateliertubalbc@gmail.com

  

Detailní informace

Detailní popis produktu

KRESBA A MALBA (12 - 18 let)
 
Lektor: Jitka Muchová
 
 

Kolem 12. roku věku přechází dětský výtvarný projev do další vývojové fáze. V té se už dítě snaží ztvárnit svět kolem sebe tak, jak jej skutečně vidí, tedy realisticky. Pokud mu to jde samo od sebe a je se svou tvorbou spokojené, pokračuje dál, pokud to ale nedokáže, nastává typická "krize dětského výtvarného projevu", po které většina dětí s kresbou končí nadobro...

Vyhněte se této krizi a pomozte vašemu dítěti ji překonat díky našemu kurzu pro věkovou skupinu 12-18 let. Právě na tomto kurzu se mu dostane rad, jak si s realistickou kresbou a malbou poradit, jak si najít zábavné téma a k jaké třeba profesi jej může zvládnutá kresba dovést.

 
Na kurzu se budeme věnovat základům kresby a malby. Prozkoumáme různé techniky, média a vysvětlíme si takové pojmy jako: perspektiva, stínování, kompozice, míchání barev, atd. K závěru si přiblížíme práci designéra a vyzkoušíme si, jaké dovednosti pro svou práci potřebuje.
 
 
 
  • 15 lekcí, délka lekce je 120 minut
  • Pomůcky a materiály jsou v ceně kurzu.
  • pondělí 16:30 - 18:30 (obsazeno, možnost zapsat se jako náhradník)
  • kapacita kurzu min. 3 studenti, max 10 studentů
  • První lekci můžete využít zdarma jako ukázkovou. Kurz si objednejte zde na e-shopu a zaslané údaje k platbě využijte, až když se rozhodnete kurz absolvovat, tedy nejpozději před začátkem 2.lekce.
  • Kompenzujeme dvě omluvené lekce poukázkami na akci "Otevřený ateliér". Více zde.