Kresba a malba (12-18 let)

Kód: 75/KRE
4 200 Kč
Skladem
Kurz
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Baví tě komiks? Chtěl by sis nakreslit ten svůj, ale nevíš, jak na to? Víš, že kresba ti pomůže stát se třeba designérem? A co takhle namalovat si vlastní portrét... Že to nezvládneš? Na to není potřeba žádný velký talent... jen chuť se do toho pustit!

Tento kurz je určený pro věkovou skupinu 12 až 18 let. Pro dospělé máme podobně laděný kurz Základy kresby a malby.

 

Zápis na podzimní semestr 2022 zahájíme 1.července. Studenti stávajícího jarního semestru mohou využít přednostní zápis od 15.června.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

KRESBA A MALBA (12 - 18 let)
 
Lektor: Filip Kladišovský
 
 

Kolem 12. roku věku přechází dětský výtvarný projev do další vývojové fáze. V té se už dítě snaží ztvárnit svět kolem sebe tak, jak jej skutečně vidí, tedy realisticky. Pokud mu to jde samo od sebe a je se svou tvorbou spokojené, pokračuje dál, pokud to ale nedokáže, nastává typická "krize dětského výtvarného projevu", po které většina dětí s kresbou končí nadobro...

Vyhněte se této krizi a pomozte vašemu dítěti ji překonat díky našemu kurzu pro věkovou skupinu 12-18 let. Právě na tomto kurzu se mu dostane rad, jak si s realistickou kresbou a malbou poradit, jak si najít zábavné téma a k jaké třeba profesi jej může zvládnutá kresba dovést.

 
Na kurzu se budeme věnovat základům kresby a malby. Prozkoumáme různé techniky, média a vysvětlíme si takové pojmy jako: perspektiva, stínování, kompozice, míchání barev, atd. K závěru si přiblížíme práci designéra a vyzkoušíme si, jaké dovednosti pro svou práci potřebuje.
 
 
Přibližná osnova kurzu:
 
1. část - kresba tužkou
2. část - kresba uhlem
3. část - akvarel
4. část - grafika
5. část - design
 
  • 15 lekcí, délka lekce je 120 minut
  • Pomůcky a materiály jsou v ceně kurzu.
  • pondělí 16:30 - 18:30 (volno)
  • kapacita kurzu min. 3 studenti, max 10 studentů
  • První lekci můžete využít zdarma jako ukázkovou. Kurzovné se platí nejpozději před začátkem 2.lekce.
  • Kompenzujeme dvě omluvené lekce poukázkou na akci "Otevřený ateliér". Více zde.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení